Festiwal Sztuk Niebanalnych 'Pasterskie Anioły' - Góry Stołowe, Pasterka, 29 czerwca - 1 lipca 2012 r., folk and travel, music forever.


A A A

WOLONTARIAT

Zapraszamy wszystkich chętnych - szczególnie studentów i uczniów szkół średnich - do pomocy w przygotowaniach do Festiwalu. Chętnych prosimy o kontakt pod adresem wolontariat@pasterskieanioly.pl. W zgłoszeniu prosimy podać podstawowe dane osobowe i czy posiadacie już doświadczenie w wolontariacie przy podobnych imprezach.

Potrzebujemy przede wszystkim:

Osób zdecydowanych, kreatywnych, pozytywnie nastawionych do wspólnej pracy w grupie, odpowiedzialnych, chętnych do pomocy już na kilka dni przed festiwalem. Nie przyjmujemy do ekipy marud i leniuchów!

Świadczenia dla wolontariuszy:

  1. Nocleg turystyczny (karimata, śpiwór) w Ośrodku Szczelinka - wspólna sala.
  2. Wyżywienie – obejmujące śniadania i obiadokolacje.
  3. Dostęp do sanitariatów (prysznic).

Ilość miejsc ograniczona (ok 120 osób). Osoby, które znajdą się w ekipie wolontariatu, zostaną powiadomione o tym fakcie co najmniej na tydzień przed imprezą.

Zapraszamy!

 
 
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszaró—w Wiejskich Kłodzka Wstęga Sudetó—w - Lokalna Grupa Działania Leader Program Rozwoju Obszar—w Wiejskich
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, oś IV LEADER w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007 - 2013 w zakresie Małych projektów: FESTIWAL PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I POETYCKIEJ "PASTERSKIE ANIOŁY" Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
(c) Pasterka 2010-2013 | All rights reserved    tel.: (+48) 74 871 22 19
Powered by Quick.Cms