Festiwal Sztuk Niebanalnych 'Pasterskie Anioły' - Góry Stołowe, Pasterka, 29 czerwca - 1 lipca 2012 r., folk and travel, music forever.


A A A

ORGANIZATORZY

TKKF Kompas

Stowarzyszenie TKKF KOMPAS

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Kompas, powstałe w celu propagowania idei aktywnego wypoczynku – zarówno poprzez popularyzację sportu, jak i organizację eventów kulturalnych.

Schronisko Pasterka

Schronisko Pasterka

To właśnie tutaj kończy się droga, a zaczyna jedno z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc w polskich górach. Zapraszamy do kultowego schroniska z niesamowitą atmosferą!

Schronisko Na Szczelińcu

Schronisko Na Szczelińcu

Znajdujemy się na wysokości 919 m n.p.m. w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Dawno, dawno temu ludzie zafascynowani tym miejscem wybudowali tu 665 schodów i schronisko na szczycie - i tak pozostało do dziś.

Exploris

Eksploris

Organizator imprez i aktywnego wypoczynku.

 
 
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszaró—w Wiejskich Kłodzka Wstęga Sudetó—w - Lokalna Grupa Działania Leader Program Rozwoju Obszar—w Wiejskich
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, oś IV LEADER w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007 - 2013 w zakresie Małych projektów: FESTIWAL PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I POETYCKIEJ "PASTERSKIE ANIOŁY" Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
(c) Pasterka 2010-2013 | All rights reserved    tel.: (+48) 74 871 22 19
Powered by Quick.Cms